“Єдиний” телемарафон повертає в ефір проросійських політиків від ОПЗЖ та Партії Шарія – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
телемарафон

12 вересня телеканал “Рада” запросив до розмови в ефірі телемарафону “Єдині новини” нардепа Анатолія Бурміча,  обраного від забороненої нині ОПЗЖ, а зараз члена депутатської групи “Відбудова України!”, пише detector.media.

Зазначається, що з ним обговорювали опалювальний сезон та підготовку до зими, хоча Бурміч є членом комітету з антикорупційної політики. Водночас запитань, пов’язаних із політичною позицією Бурміча та його оцінками російського вторгнення, йому під час ефіру не ставили.

У “Детектор медіа” нагадують, що до повномасштабного вторгнення Бурміч був завсідником токшоу і гостьових студій телеканалів Медведчука, де не раз озвучував проросійські наративи про “зовнішнє управління”.

Вже після 24 лютого в телевізійному етері, запис якого був знищений спільно з ютуб-каналом Ukrlive, Бурміч звинувачував у вторгненні російської армії в Україну США, а про оборону України казав: “Я в данной ситуации до конца не могу понять. Чего и какой ценой, и зачем?”

Через ці заяви “Детектор медіа” включив Анатолія Бурміча до “Дошки ганьби” – переліку медійних персонажів, які підтримали російську агресію або поширювали проросійські наративи під час великої війни.

З фракції ОПЗЖ Анатолій Бурміч вийшов 14 квітня.

Натомість за інформацією “Відсічі”, в ефірі телемарафону також з’являлися інші представники “Відбудови України”, обрані від ОПЗЖ, зокрема Валерій Гнатенко, Тетяна Плачкова та інші.

Тим часом головний редактор “Новинарні” Дмитро Лиховій зазначив у фейсбуці, що телеканал “Перший” запросив у ефір телемарафону Вадима Крохмаля від забороненої “Партії Шарія”.

“Анна Чередніченко, а давайте ви більше не будете брати в ефір нацмарафону у слоті Суспільного куп’янських депутатів від забороненої Партії Шарія? Вадим Крохмаль зараз може розповідати все що завгодно, але ж”, – зазначає Лиховій.

Читай у Google News!