Грузія бойкотуватиме ПАРЄ на підтримку України – Гончаренко

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Грузія бойкотуватиме ПАРЄ на підтримку України - Гончаренко 1

Грузія прийняла рішення бойкотувати всі засідання Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це в ефірі Прямого заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” та представник української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко.

Він розповів, що українська делегація на засіданні робочих груп підняла питання візиту президентської делегації ПАРЄ до України.

“Це рішення було прийнято і найближчим часом вони будуть узгоджувати дату з українською стороною, і Комітет приїде для консультації… Зранку відбулося засідання Бюро Асамблеї, на якому була присутня нова глава ПАРЄ Марія Пейченрович Булич,.. вона пообіцяла, що перший візит буде в Грузію, другий візит буде в Україну. Тобто вона розуміє, що сьогодні це ті країни, які потерпають від російської агресії і вона в першу чергу має розмовляти з ними”, – сказав Гончаренко.

Також він додав, що на консультації з представниками балтійських країн та Грузії українська делегація обговорювала узгодження спільної позиції. Поки було прийнято рішення не приймати участь в жодних святкуваннях 70-річчя Ради Європи та не відвідувати відкриття сесії.

Читайте також: Тактика тисячі порізів. Кулеба пропонує рішучі кроки проти РФ у ПАРЄ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket