Гончаренко про фільм “Рік президента Зеленського”: Багато брехні, багато обіцянок

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Володимир Зеленський у фільмі “Рік президента Зеленського” не згадав про війну та агресора. Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“Зеленський, якось краще виглядав на сцені. Тут мені здається, що він сам не вірить в те, що каже. І там [у фільмі до річниці президентства Зеленського – УТ] стільки набрехав. Наприклад, він сказав, що ми зробили зарплати чиновників 47 тисяч гривень. Брехня, це тільки на карантин. Тобто ще у березні у них були сотні тисяч гривень, а далі два місяці квітень-травень у них буде 47 тисяч гривень, а далі знову все повертається на круги свої. Він там розповідає про досягнення про те, що Україна піднялась в рейтингу “Do it бізнес” на сім позицій. Але цей рейтинг рахується з квітня по квітень. Тому минуле підняття на сім позицій взагалі немає до нього ніякого відношення.

Що він добудував Охматдит. Вся країна знає, що його будували 15 років і він був на завершальній фазі. Про те, що Вищий антикорупційний суд запустив – це теж немає до нього ніякого відношення. Багато брехні, багато обіцянок. Там жодного слова не сказано – путін, там не сказано слова – агресор. І там взагалі є дивна теза на 40:15, що ми тиснемо на всіх і на росіян, і на європейців. Що це означає? В нас європейці забрали Крим, чи в нас європейці вбивають наших людей на Донбасі. Тобто він не назвав, що у нас є агресор, він не назвав, що у нас йде війна. Він сказав цю тезу, яка дуже дивна теза”, – заявив Гончаренко.

Читай у Google News!