Голова СБУ особисто надає погодження на частину авіарейсів – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Упродовж всього періоду карантину Служба безпеки України таємно надавала дозволи на авіарейси – як з України, так і з-за кордону, йдеться у матеріалі проєкту журналістських розслідувань “Спостерігач”.

[su pullquote]Читайте також: В СБУ вимагають погоджувати з ними позови проти Коломойського[/su pullquote]Доказом цього є лист Державіаслужби до голови СБУ Івана Баканова з проханням надати погодження на один із авіарейсів. Про такі погодження з СБУ анонімно розповів “Спостерігачу” представник однієї з авіакомпаній. Голова Державної авіаційної служби Олександр Більчук відмовився коментувати “Спостерігачу” цей документ, пославшись на зайнятість.

В СБУ – взагалі проігнорували запит журналістів. Коли із таким же запитом до Служби безпеки звернувся народний депутат Володимир Ар’єв – йому відповіли, що у спецслужбі не погоджують, а лише моніторять рейси.

У свою чергу, нардеп має інформацію, що голова СБУ Баканов особисто надає погодження на частину авіарейсів – в обмін на політичні послуги. В інших випадках, СБУ нібито вимагає від людей, які користуються чартерами, хабарі по $1000 з кожного, – стверджують експрацівники СБУ та представники авіакомпаній.

Читай у Google News!