Голова КВУ: Політики використовують дітей, аби купити голоси на виборах

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Політичні сили під час передвиборчої кампанії до парламенту роблять велику ставку на концертні політтехнології та агітування через дітей. Про це в інтерв’ю “Прямому” розповів заявив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

“Про порушення чинного законодавства ми можемо говорити вже після того, як кандидат або партія стали суб’єктом виборчого процесу, тобто їх офіційно зареєстрували. Але в ході кампанії ми спостерігали масові технології, масову діяльність кандидатів, які не були зареєстровані, тобто дочасна кампанія. І там ми бачили весь спектр технологій – від медичних аптечок до продовольчих наборів, премій для дітей та школярів. Особливістю було масове влаштування свят для дітей та школярів, політики використовували календарні дати і масово задаровували дітей солодощами, подарунками, встановлювали вікна, організовували конкурси аніматорів, вистави, концерти. Іншими словами використовували дитячі емоції, щоб купити голоси їх батьків”, – розповів він.

Це досить грубі та цинічні технології, але, на жаль, юридично це була просто приватна справа приватних осіб, наголосив Кошель.

Читай у Google News!