Голова Комітету з питань науки, освіти та інновацій став плагіатором року

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Голова Комітету з питань науки, освіти та інновацій Верховної Ради, Сергій Бабак, став плагіатором 2019 року за версією групи науковців “Дисергейт”. Про це стало відомо під час церемонії нагородження “переможців” відзнаки “Академічна негідність 2019” в ефірі волонтерського громадського телебачення I-UA.TV. 

“Історія з плагіатом Бабака розпочалася ще три роки тому, восени 2016 року, коли в декількох групах у Фейсбуці, де присутні науковці, з’явилася інформація про плагіат в його публікації з роботи російського студента. Копнули глибше, і навесні з’явилося викриття, що Бабак і в докторській дисертації запозичував чужі тексти”, – розповідає очільниця ГО “ТРОН”, координаторка “Дисергейт”, кандидатка економічних наук Світлана Благодєтєлєва-Вовк.

Група науковців чекає на реакцію партії “Слуга народу” та на заходи щодо порушника академічної доброчесності, оскільки Бабака до ВР обрали від цієї партії.

Фальсифікаторами 2019 року стали Володимир Різун, директор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка та Іван Крупський, декан факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка за випуск фальшивих фахівців та науковців.

Читай у Google News!