Глава правління ПриватБанку заявив про посилення тиску після зміни влади

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Глава правління ПриватБанку Петро Крумханзл заявив, що після зміни влади в Україні тиск на банк почав посилюватися. Про це він розповів в інтерв’ю НВ Бізнес.

“Я не хочу спекулювати. Але якщо подивитися на факти, то в той період, коли змінювалася влада в країні, збільшився тиск на банк”, – сказав він. За словами Крумханзла, з травня поточного року топ-менеджери ПриватБанку почали отримувати повістки на допити, за різними підставами, іноді формальними, іноді вельми креативними.

У липні, в той самий день, коли відбувалося слухання в Апеляційному суді в Лондоні, НАБУ отримало рішення суду, куди банк навіть не запросили, про примусову виїмку величезної кількості документів, пов’язаних з судовими процесами банку проти колишніх власників як в Україні, так і за кордоном, додав Крумханзл.

“Для нас було очевидно, що це дуже штучний привід, адже було реанімовано кримінальну справу дворічної давнини, а в рішенні суду стверджувалося, що банк збирається знищити всі документи”, – говорить він.

Читайте також: У Мінфіні помилково оголосили про поразку у справі щодо ПриватБанку

Потім у вересні три офіси банку “відвідали” озброєні автоматами підрозділи поліції, щоб вилучити за рішенням суду контракти з рекрутинговими компаніями та іншими консультантами. “Але це, на нашу думку, був лише привід. Поліція захотіла весь масив документів за кілька років після націоналізації щодо нашої діяльності в судах, доступи до серверів і систем банку, до всієї корпоративної пошти”, – пояснює глава Привату.

“І, звичайно, останнє з того, що відбувається, це тритижнева демонстрація перед нашою штаб-квартирою, як у Дніпрі, так і в Києві. Кілька сотень “співробітників” Нікопольського заводу феросплавів, як я розумію, стверджують, що банк винен їм гроші. У банку немає юридичних відносин, немає ніяких зобов’язань перед цією компанією. У нас є інформація, що пікет триватиме до середини грудня. Сподіваюся, що організатори забезпечать пікетників гарячою їжею і можливістю зігрітися.”, – підсумував Крумханзл.

Як повідомлялось, ПриватБанк здобув перемогу в Апеляційному суді Лондону.

Читай у Google News!