Глава Мініоборони скасував наказ про трансформацію керівництва ЗСУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Новий глава Міністерства оборони Андрій Таран скасував наказ попереднього глави Степана Полторака про трансформацію об’єднаного керівництва силами оборони й військового управління в Збройних Силах України. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

Зазначається, що Таран підписав наказ №106, яким наказ Полторака №141 визнав “реалізованим”, і, відповідно таким, що втратив чинність, 31 березня.

Повідомляється, що таке формулювання викликало подив з боку іноземних радників та експертів і було сприйняте неоднозначно в самому Міноборони.

Терміни та основні завдання наказу №141 вже дійсно не актуальні.

Але, за оцінками учасників профільної робочої групи в комітеті реформ Міноборони і ЗСУ, для повної реалізації указів президента від 27 березня (про розділення посад головнокомандувача і начальника Генштабу – ред.) необхідно внести зміни до більш ніж 15 законів, а також прийняти близько 20 актів Кабмін, які все ще знаходяться в розробці.

Як повідомляє видання dt.ua, що Таран свою позицію з ключових питань реформування сил оборони не представив ні громадськості, ні іноземним радникам, ні ключовим міжнародним партнерам.

Читай у Google News!