Геращенко: Представники провладної партії порушують базовий принцип парламентаризму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Представники провладної партії порушують базовий принцип парламентаризму, і розподіляють керівні посади в комітетах відповідно до власного бажання, а не до норми Закону “Про регламент Верховної Ради” щодо пропорційного розподілу комітетів.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написала віце-спікер ВРУ, кандидат у народні депутати від партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, передає прес-служба партії.

“Європейська Солідарність” – єдина політична сила, яка проголосувала проти непропорційного розподілу керівництва комітетів. Ми наполягали на збереженні за опозицією контрольних функцій, зокрема, регламентного комітету . Ми проти того, що комітет свободи слова “Слуга народу” і Ко віддали на відкуп ОПЗЖ.

Провладна партія анонсувала передачу опозиції комітету з прав людини. В результаті комітет передали позафракційним. “Слуга Народу” отримав майже 70 посад, “ОПЗЖ” – 15, “Батьківщина” – 14, “Голос” на 20 депутатів – 13, позафракційні – 10, а “Європейська Солідарність” – 4″, – написала політик.

Вона наголосила, що монобільшість блокує участь у керівництві комітетів представників “Європейської Солідарності” за принципом певних списків неугодних.

Читай у Google News!