Геращенко попередила про загрозу диктатури за однопартійної більшості і уряду

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко попередила про загрозу диктатури у разі формування однопартійної більшості та уряду. Про це вона написала у Facebook.

“Формування однопартійної більшості за рахунок мажоритарників – це може бути пірровою перемогою, бо тепер Зе і “Слуга народу” беруть на себе всю відповідальність за країну, й не буде жодного шансу перекласти на когось свої провали. А однопартійна більшість і уряд – це велика загроза диктатури, що партія влади може пуститися берега”, – написала вона.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та 3-й номер списку “Європейської солідарності” заявила, що низька явка на виборах до Верховної Ради спотворила реальні симпатії суспільства.

“Я вважаю, що ця гра несе великі ризики для самої нової команди. Перше –чи не найнижча за часи незалежності виборча явка, яка деформує реальні симпатії всього суспільства”, – написала Геращенко.

Вона зазначила, що “авантюра” з достроковими виборами була затіяна командою президента України з розрахунком на низьку явку.

“Авантюра з довчасними виборами , затіяна командою президента, була розрахована якраз на низьку явку . На період відпусток і канікул, в розрахунку на пік електоральної підтримки і симпатій до Зеленського”, – підкреслила Геращенко.

Раніше політолог та історик Сергій Грабовський наголосив, що дострокові вибори до Верховної Ради можуть нашкодити державі та пересічним українцям.

Читай у Google News!