Флагмани ВПК заявили про загрозу повної зупинки роботи через дії ДАСУ – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

До Офісу президента звернулися провідні підприємства в галузі створення боєприпасів та ракетної техніки. Відповідний документ є у розпорядженні видання censor.net.

ДП “Науково-виробниче об’єднання “Павлоградський хімічний завод”, ДП “Конструкторське бюро “Південне” імені М.К. Янгеля” та ДП “Виробниче об’єднання “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова”. Вони зазначають, що через дії розпорядників бюджетних коштів та Держаудит служби роботу підприємств найближчим часом може бути повністю паралізовано.

Зазначається, що серед пред’явлених звинувачень від ДАСУ одне з основних місць займає наявність прибутку підприємств виконавців у договорах із замовниками. Вони пояснили, що державні підприємства створені для отримання прибутку, а прибуток державних підприємств передбачається їхніми фінансовими планами та внесений в контракт керівника, як ключовий показник його діяльності.

“Крім цього, за рахунок прибутку підприємствами здійснюється придбання обладнання, сировини та виготовлення продукції оборонного призначення при частковому фінансуванні її виготовлення з боку розпорядників бюджетних коштів, а також відновлення засобів виробництва та будівель зруйнованих внаслідок ракетних ударів по підприємству, що є критично важливими для виробництва продукції оборонного призначення”, – йдеться у зверненні ДП.

Так, Офіс президента попросили втрутитися у ситуацію та забезпечити можливість безперебійної роботи підприємств.

Глава ОП Андрій Єрмак своєю чергою направив це звернення до прем’єра Дениса Шмигаля та запропонував “невідкладно розглянути порушені питання, ужити необхідних заходів реагування та поінформувати заявників й Офіс Президента України про результати”. 

Флагмани ВПК заявили про можливість повної зупинки роботи через дії ДАСУ: Єрмак доручив Шмигалю розібратися 01
Флагмани ВПК заявили про можливість повної зупинки роботи через дії ДАСУ: Єрмак доручив Шмигалю розібратися 02
Флагмани ВПК заявили про можливість повної зупинки роботи через дії ДАСУ: Єрмак доручив Шмигалю розібратися 03
Читай у Google News!