Експеримент з новими обличчями провалився – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Експеримент з новими обличчями провалився, за вісім місяців урядовці Зеленського довели економіку до критичної ситуації. Про це з трибуни Верховної Ради заявив лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

Він зазначив, що саме Володимир Зеленський несе всю відповідальність за поточний стан справ. Порошенко також звернувся до керівництва Верховної Ради з вимогою надати підписні листи для висловлення недовіри Кабінету міністрів.

“7 місяців тому в цьому залі вже розглядали програму діяльності уряду, але мало хто навіть в цьому залі згадає прізвище, хто доповідав тоді програму дій уряду. Бо уряд зараз це лише димова завіса, яка має прикрити реального господаря, людину, яка несе повну відповідальність за ситуацію в країні. І прізвище цієї людини – Володимир Зеленський. Він є прем’єр-міністром, він є міністром економіки, міністром соціальної політики, він є міністром внутрішніх справ і він є генеральним прокурором України”, – наголосив Порошенко.

Порошенко нагадав, що у травні минулого року його команда передала країну з економічним зростанням 4,5% річних і з повною скарбницею грошей.

Читай у Google News!