Джонсон запропонував Україні масштабну програму навчання військових, що може “змінити баланс війни”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Джонсон

Під час візиту до Києва британський прем’єр-міністр Борис Джонсон запропонував масштабну програму навчання українських військових, повідомляє пресслужба британського уряду. Програма передбачає навчання до 10 000 військових кожні 120 днів.

«Мета мого сьогоднішнього візиту – надіслати українському народу чітке та просте повідомлення: Велика Британія з вами, і ми будемо з вами, поки ви остаточно не переможете. Я запропонував президенту Зеленському нову велику програму військової підготовки, яка могла б змінити баланс цієї війни, використовуючи цю найпотужнішу силу – українську рішучість перемогти. І я знаю, що незламна рішучість надовго переживе марні амбіції президента путіна», – підкреслив Джонсон.

Програма передбачає підготовку військових за межами України. Навчальний курс для кожного військового може тривати три тижні. За цей час навчатимуть навичкам боїв на передовій, базовій медичній підготовці, кібербезпеці та тактиці боротьби з вибухом.

Це вже другий візит Джонсона до України від початку повномасштабного вторгнення російської федерації. Вперше британський прем’єр відвідав Київ у квітні. Джонсон був першим лідером країни G7, що приїхав в Україну.

Читай у Google News!