Два роки без проривів. Зеленський не виконав і третини своїх обіцянок – КВУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
zelensky7

За два роки свого президентства Зеленський виконав лише 25% власних обіцянок. Про це заявив голова Комітету виборців України [КВУ] Олексій Кошель передає prm.ua.

“Ми проводили аналіз і перший  рік президента Володимира Зеленського і другий рік. Я вам скажу чесно, що аналізувати дуже складно, бо ця програма це швидше така велика красива казка для виборців. тобто загальні слова  і загальні фрази. “Я мрію” і так  далі”, – розповів Кошель.

За його словами президент не виконав і третини власних обіцянок. “Майже неможливо це аналізувати, бо це дуже розмитий документ. Але ми виокремили 30 ключових обіцянок і станом на зараз з цих 30 виконано близько 25%. Проте ми відзначаємо, що там є обіцянки різної ваги”, – підкреслив глава КВУ.

Кошель зауважив, що наразі немає жодних проривів у виконані ключових обіцянок глави держави. “До прикладу є обіцянки, що ми зможемо голосувати в смартфоні на виборах за одну секунду, але є обіцянки на кшталт  – завершення епохи бідності, боротьба з корупцією, нові принципи державного управління, нова якість політичного життя, тощо. І саме по ключових обіцянках ми бачимо, що зараз виконана одна із важливих обіцянок – це проведення земельної реформи. Інші ключові обіцянки невиконані”, – підкреслив Олексій Кошель.

“Тому, оцих 25%  виконаних обіцянок ми говоримо про кількісні показники, а щодо масштабів роботи поки не побачили ні серйозних проривів у боротьбі з корупцією, ні проривів по завершенню епохи бідності”, – підсумував глава КВУ.

Читай у Google News! google news