Дружина Червінського заявила, що за нею здійснюють постійне спостереження

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Червінського

За дружиною полковника Романа Червінського здійснюють постійне спостереження невідомі. Про це заявила Ольга Червінська у перерві засіданні Шевченківського районного суду м. Києва, передає censor.net.

Відповідаючи на питання, чи не відчуває вона якогось тиску ззовні, пані Червінська відповіла: “Такого великого тиску немає, але я помітила, що за мною слідкують якісь люди. Просто ходять за мною, дивляться, слідкують, куди я ходжу і що роблю”.

За її словами, ці обличчя помітила і консьєржка будинку, у якому живе сім’я Червінських, і, побоюючись можливих крадіжок, викликала поліцію – але до появи поліцейських означені люди зникли з поля зору.

Пані Червінська також розповіла, що її сім’я відчуває підтримку, але її тривожать можливі наслідки цієї підтримки для друзів її чоловіка.

“Друзі, сослуживці нас – так, підтримують. Але знаєте, я навіть не хочу, щоб вони мене сильно підтримували. Бо хто підтримує – одразу вони кудись діваються. То їх забирають на війну, то на навчання, а потім знову на війну. Тому я навіть не хочу, щоб вони мені телефонували і підтримували” – сказала вона.

Пані Червінська також розповіла про неприємний випадок зі своєю автівкою.

“І щодо тиску … був такий випадок. У мене електромобіль, “Шевроле-болт”. І я їхала з дітьми [це ще була школа] – і відмовили гальма. Я не можу пояснити, чому – от просто відмовили. І не тільки гальма, а й усе, буквально на 15 хвилин. Слава Богу, у мене була маленька швидкість, інакше б все закінчилося погано”.

За її словами, в цей час її чоловік вже перебував в СІЗО.

“Знаєте, я спочатку не дуже хотіла йому про це казати. Думала, він буде хвилюватися, бо зараз сидить – і нічого не може змінити. Почне хвилюватися… Але потім все ж розповіла. Знаєте, таким тоном, ніби між іншим. Я потім перевіряла автомобіль на СТО. Виявляється, вони просто законектилися до мене – і відмовляє буквально все, ненадовго. Хто саме законектився? Не знаю. На СТО сказали, що в цілому з машиною все чудово. Але їхнє припущення було таке, що до моєї автівки хтось законектився. Сказали, у них таке буває з Теслою. Я приходжу вранці – і там на панелі в машині написано: спроба взлому о такій-то годині. У мене таке вже було двічі” – сказала вона.

Читай у Google News!