Дружина Зеленського продає пентхаус в Криму, який дуже дешево купила в екс-власника скандального “Брокбізнесбанку”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Дружина новообраного президента України Володимира Зеленського придбала за половину ринкової вартості пентхаус у кримській Лівадії, до анексії українського півострова росією. Як пише агенція Reuters, елітне житло продав Олені Зеленській олігарх Олександр Буряк, передає radiosvoboda.org.

Вказуючи на декларацію Зеленського за 2017 рік, Reuters пише, що Олена Зеленська придбала в 2013 році трикімнатну квартиру в житловому комплексі “Імператор” за майже 164 тисяч доларів (це близько 1,2 тисячі доларів за квадратний метр), тоді як ціни житла такого класу в цей період, за даними агентств нерухомості, зазначає Reuters, складали 2,8-4 тисячі доларів за квадратний метр.

За даними агенції, ані представники команди Володимира Зеленського, ані сам продавець нерухомості не прокоментували деталі угоди.

Повідомляється, що нині елітна квартира Олени Зеленської у Криму виставлена на продаж. “Ця квартира була виставлена на продаж у квітні агентством нерухомості “Причал 82″ за ціною 790 668 доларів, тобто за ціною, вчетверо більшою, аніж було сплачено в 2013 році”, – йдеться в дослідженні Reuters.

Відзначається, що ні Зеленський, ні його дружина не відповіли на прохання про коментар. Олександр Буряк, який продав квартиру, телефоном відмовив агентству в коментарі з цього приводу і не відповів на письмові запитання.

Буряк – колишній депутат українського парламенту, який разом зі своїм братом Сергієм були контролюючими акціонерами Брокбізнесбанку, принаймні з 2010 року, поки вони не продали мажоритарний пакет акцій в середині 2013 року.

Агентство відзначає, що неназвані колишні керівники Брокбізнесбанку перебувають під слідством за підозрою в привласненні грошей банку, починаючи з 2012 року. Водночас Reuters не може стверджувати, що під слідством перебуває саме Олександр Буряк. Сам він не відповів на питання з цього приводу.

Reuters також повідомляє, що, за даними виборчої комісії, Буряк був спостерігачем від Зеленського в рідному місті шоумена, Кривому Розі, на виборах президента 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський під час дебатів на стадіоні “Олімпійський” збрехав про те, коли востаннє їздив в рф.

Читай у Google News!