Друг президента блокує ключову експертизу щодо ПриватБанку – Рябошапка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Екс-генпрокурор Руслан Рябошапка звинуватив голову СБУ Івана Баканова в блокуванні експертизи у справі виведення мільярдів з ПриватБанку. Про це він написав у колонці для pravda.com.ua.

“Ще одне надважливе для України провадження може бути швидко завершено, щойно друг президента, голова СБУ, розблокує проведення ключової експертизи в одному з проваджень НАБУ щодо ПриватБанку. Вже декілька місяців заблокована керівництвом СБУ експертиза рятує організаторів мільярдної схеми від повідомлення про підозру”, – заявив Рябошапка.

За його словами, без встановленої експертами суми збитків НАБУ та САП не мають права повідомляти про підозру. Крім того, Рябошапка заявив, що у перші ж дні після призначення Ірини Венедіктової, в Офісі генпрокурора був ліквідований департамент, який займався справами ексвласників банків, порушеними за розкрадання коштів.

“Мабуть, “посадки” колишніх банкірів та повернення вкрадених ними мільярдів більше не в пріоритеті у президента та його прокурорки”, – написав Рябошапка.

Читай у Google News!