Довибори на Івано-Франківщині. Корупція проти адмінресурсу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
довибори

На Івано-Франківщині під час і після довиборів до Верховної Ради в окрузі №87 відбувається традиційна для української політики боротьба корупції проти адмінресурсу, пише народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький.

Нардеп прокоментував затримки із підрахунком голосів за кандидатів у нардепи у виборчому окрузі №87 на Франківщині. “Все, що відбувається зараз на Івано-Франківщині під час і після виборів – традиційна боротьба корупції проти адмінресурсу. Це не вибори, а змагання у дитячу гру “камінь-ножиці-папір”. Корупція точно перемогла, але адмінресурс намагається силою забрати перемогу собі. Є один нюанс: адмінресурс і є найгіршою формою корупції, щоб там собі хто не думав”, – написав Княжицький.

За його словами, на довиборах в окрузі на Франківщині переміг Олександр Шевченко. Відрив з іншими кандидатами Василем Вірастюком і Русланом Кошулинським мінімальний.

“Але “Слуги” за звичкою хочуть вкрасти перемогу, поїхали цілим десантом на Івано-Франківщину. І вони захищають навіть не свого кандидата, а Зеленського, який прямо втрутився у вибори й агітував протизаконно за висуванця «Слуг народу», але програв. Виборців шкода. Я не є прихильником жодного кандидата, але вибираючи між корупцією, популістським адмінресурсом і ідеологією голосував би за останнє. Таких виявилася третина”, – додав нардеп.

Як відомо, станом на ранок 31 березня ЦВК опрацювала лише 67,52% бюлетенів.

Читай у Google News!