Дорожники заявили про зрив програми будівництва автомобільних доріг

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Дорожня галузь країни на межі колапсу. Державний дорожній фонд зупинив розрахунки з підрядниками за ремонт і будівництво автодоріг. Борг перевищив 2,7 млрд грн, з яких понад 1,1 млрд грн – заборгованість із зарплат. Про це йдеться в зверненні Національної асоціації дорожників України [НАДУ] до президента і прем’єр-міністра, повідомляє censor.net.ua.

НАДУ закликала президента і прем’єр-міністра дати доручення Міністерству фінансів та Державній казначейській службі відновити розрахунки з дорожниками. “Для недопущення соціального вибуху серед робітників дорожньої галузі, фактичний зрив програми будівництва автомобільних доріг наступного року і загрози зимового колапсу на автомобільних дорогах, просимо Вас посприяти в проведенні повної оплати підрядним організаціям за виконані роботи і дати відповідні доручення Міністерству фінансів та Державній казначейській службі”, – резюмується в зверненні.

Дорожники зазначають, що 17 грудня прем’єр-міністр доручив Мінфіну і Держказначейству припинити здійснення платежів і реєстрації зобов’язань загального фонду державного бюджету. Цей крок викликаний необхідністю з урахуванням дотримання меж обсяг дефіциту держбюджету. Але чиновники зупинили виплати зі спеціального фонду, в тому числі за захищеними статтями Державного дорожнього фонду, надходження до якого перевиконують планові показники і мають конкретне і незмінне призначення.

Уже місяць, відзначають у НАДУ, в Мінфіні залишаються без розгляду документи, які унеможливлюють реєстрацію зобов’язань та сплату коштів за своєчасно і якісно виконану роботу дорожніми організаціями.

Як повідомляється, загальна сума заборгованості держави перед дорожниками сягнула 2,7 млрд грн.

Читай у Google News!