До списку на отримання пільгового газу включили майже 600 юридичних осіб з ОРДЛО та Криму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
пільгового газу

До списку на отримання пільгової ціни на природний газ включено щонайменше 585 юридичних осіб, зареєстрованих на окупованій території Криму та Донецької й Луганської областей, повідомляє liga.net.

“За підрахунками LIGA.net, у списку Мінагрополітики є щонайменше 585 юридичних осіб, зареєстрованих на окупованій території Криму та Донецької та Луганської областей. Деякі з них ще працюють, наприклад Криммолоко – у Сімферополі, завод Луганськ-Нива та російський хліб, розташований біля Донецька”, – пише видання.

Водночас, у Мінагрополітики виключили, що ці компанії зможуть отримати дешевий газ. За словами співрозмовника видання, список формувався “за один день напередодні Нового року”, тому там можуть бути неточності.

“Список формувався на основі пропозицій асоціацій виробників, до нього потрапили підприємства, згідно з їхніми КВЕДами. Це попередній список, хто буде отримувати газ залежатиме від рішення спеціального комітету, він ухвалюватиме рішення щодо кожного підприємства”, – уточнює співрозмовник.

Читай у Google News!