До 8-ї річниці вирішальних днів Революції Гідності в України створили Цифровий Архів Майдану

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
maidan

До 8-ї річниці вирішальних днів Революції Гідності в України створили Цифровий Архів Майдану. Волонтерський проєкт, покликаний зберегти пам’ять про Майдан 2013-2014, передає novynarnia.com.

“До 8-ї річниці вирішальних днів Революції Гідності створили Цифровий Архів Майдану. Метою даного проєкту є створення ґрунтовної електронної бази, у якій будуть зібрані найважливіші джерела та матеріали про події Революції Гідності”, – розповіли автори проєкту.

На сайті в розділі “Історія Майдану” публікуються матеріали історичного характеру: статті про майданівців, біографії Героїв Небесної Сотні, спогади безпосередніх учасників Майдану, документальні фільми, матеріали про розслідування, список загиблих на Майдані, детальна інформація про поранених та ін.

“Робота над сайтом-архівом триває, на ньому будуть регулярно з’являтись нові матеріали. На сьогодні це найбільший в Україні проект з дослідження історії Майдану”, – зазначили автори проєкту.

Ініціаторами створення і авторами Цифрового Архіву Майдану є історики-волонтери зі Львова Олена Чебелюк і Ярослав Рап. Автори проекту закликають усіх учасників Майдану ділитися своїми спогадами, надсилати фото і відеоматеріали. 

Долучитися і підтримати проєкт може кожен охочий.

Читай у Google News! google news