Дівчина білоруса Шишова, знайденого повішеним у Києві, заявляє про саботаж розслідування

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Шишова

Дівчина загиблого керівника організації “Білоруський Дім в Україні” Віталія Шишова Божена Жолудь заявила про саботаж розслідування у справі. У поліції Києва кажуть, що допитують свідків і відпрацьовують версії, передає hromadske.ua.

За словами Жолудь, адвоката не допускають до матеріалів справи, а також не видають тіло для поховання. “Складається враження, що хтось із вищого керівництва України зацікавлений у тому, щоб справу затягнули і якісь моменти розслідування, чи на тілі якісь ознаки, які можна побачити при похованні – не вийшли в публічну площину”, – сказала вона.

У “Білоруському домі” заявили, що адвоката також не допускають до матеріалів справи. “Новин про хід розслідування немає, оскільки нам, як і адвокату, який представляє потерпілу сторону, родичів Віталія з Білорусі, доступу до матеріалів справи не надають. На даний час подано скарги в прокуратуру”, – заявив друг загиблого Віталія Юрій Щучко.

У поліції Києва на запит журналістів відповіли, що наразі оперативні підрозділи “відпрацьовують версії вчинення кримінального правопорушення, допитуються свідки”.

Читай у Google News!