Дії Держаудитслужби та ДБР мають ознаки диверсії проти ВПК країни – гендиректор компанії “Українська бронетехніка”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

ДБР керуючись висновком Держаудитслужби [ДАСУ] чинять атаку на військово-промисловий комплекс України. Про це під час пресконференції заявив гендиректор компанії “Українська бронетехніка” Владислав Бельбас.

“ДАСУ свідомо ігнорує Закон України “Про оборонні закупівлі” та постанову Кабміну №363 від 3 березня 2021. Законодавство України дозволяє постачальникам та виробникам мати прибуток та включати його до калькуляції. Дії Держаудитслужби мають ознаки диверсії проти військово-промислового комплексу та Сил оборони України. Як нам стало відомо ДБР наразі фальсифікує справу проти нашої компанії, що стане прецедентом для атаки на весь ВПК”, – сказав Бельбас.

За словами Бельбаса, “маючи на руках юридично нікчемний висновок Держаудитслужби”, “Українську бронетехніку” хочуть звинуватити у завданні збитків держави через отримання компанією прибутку.

“З прибутків сплачено податки, а кошти проінвестовано у виробництво зброї для перемоги над агресором. Дії ДБР призведуть до зупинки виробництва мінометів, броньованих автомобілів, постачання критично важливих 120-мм мін та 122-мм боєприпасів, снарядів, збільшення втрат на полі бою”, – зазначив він.

Бельбас впевнений, що рівень проникнення держави-агресора у державні та правоохоронні органи залишається надто високим.

“Бо інакше як роботою на ворога складно пояснити озвучені вище тези. Ми звертаємось до президента із закликом не допустити знищення вітчизняного ВПК, блокування виробництва зброї та імпорту боєприпасів. Ми також направили офіційні листи до посольств наших союзників з інформування про ситуацію, що склалася. Діяльність ДАСУ та ДБР підриває героїчну боротьбу Сил оборони на фронті, ставить під загрозу життя тисяч українських військовослужбовців та наближає реванш Кремля, який, вочевидь, не маючи змоги перемогти на полі бою, спрямував свої зусилля на підрив країни та її здатності опиратися агресії зсередини через свою п’яту колону”, – підсумував гендиректор “Української бронетехніки”. 

Читай у Google News!