Дезертир із “Вагнера”, який перебуває в Норвегії, може виїхати до рф, запиту на екстрадицію від України і досі немає – ЗМІ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Колишній вагнерівець Андрій Медведєв, який утік до Норвегії та попросив про притулок, може вільно залишити цю державу, якщо захоче: запитів про екстрадицію досі немає. Про це пише liga.net.

“Медведєва все ще розглядають як свідка, і ми опитуємо його щодо інформації про час, коли, за його словами, він служив у Групі Вагнера”, – повідомив старший радник Норвезької поліції Аксель Вільгельм Дуе.

Посадовець зауважив, що колишній найманець може залишити Норвегію, якщо бажає. Він зазначив, що йому “не відомий жодний запит про екстрадицію” Медведєва.

25 квітня 2023 року liga.net надіслала в Офіс генпрокурора запит такого змісту: “Просимо надати інформацію, чи Україна вимагає екстрадиції з Норвегії колишнього вагнерівця Андрія Медведєва? Якщо ні, то чому? Якщо так, то що для цього робиться, на якому етапі процес зараз?” Станом на 29 вересня Офіс генпрокурора не відповів на запит.

Як випливає з відповіді на запит у Національну службу кримінальних розслідувань KRIPOS, агенції норвезької поліції, запитів на екстрадицію досі немає, і він може покинути Норвегію легально.

Читай у Google News!