“Детектор медіа” закриває моніторинг журналістських розслідувань через тиск

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Детектор медіа” публікує двадцять перший і останній текст моніторингу журналістських розслідувань. Watchdog українських ЗМІ заявив про припинення цього проекту через тиск.

“Чесно кажучи, не без впливу суттєвого тиску на “Детектор медіа” через критику якості деяких журналістських розслідувань та закидів у начебто нашій політичній заангажованості”, – йдеться в останньому матеріалі.

“Залишаємо журналістів-розслідувачів без фахової оцінки їхньої роботи, сподіваючись, що колись наші колеги зрозуміють, що критика – це насправді поштовх до самовдосконалення”, – сподіваються у “Детектор медіа”.

Моніторинг «Детектора медіа» охоплював протягом 2018 року шість загальнонаціональних проектів, зокрема: «Гроші» («1+1»), «ЦРУ» («24»), «Наші гроші» («24», «UА: Перший»), «Стоп корупції» (5 канал), «Схеми» («Радіо Свобода», «UА: Перший») і «Ліга корупції» («112 Україна»).

Як повідомлялось, ефір “1+1” у день запровадження воєнного стану нагадував реакцію обдурених пропагандою мешканців Криму, які прийняли окупантів, побоюючись уявного “Правого сектора”. Наступного дня, як і через день, і через тиждень, виявилося, що їхні страхи не мали підстав.

Читай у Google News!