Держстат: Капінвестиції у пошту та доставку збільшилися на 726%, в інших галузях – падіння

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Капітальні інвестиції у кур’єрську та поштову діяльність за підсумками третього кварталу 2020 року зросли на 726% порівняно з третім кварталом 2019 року. В інших галузях фіксується падіння обсягів даних інвестицій, йдеться у повідомленні Державної служби статистики.

Повідомляється, що за підсумками двох кварталів інвестиції в поштову та кур’єрську діяльність виросли на 39%. Водночас у першому кварталі зменшення обсягів інвестицій у галузь становило 31%.

Згідно з повідомленнням, на 1% зросли капінвестиції у телекомунікаційній галузі. Водночас у інших галузях зафіксовано зниження обсягів даних інвестицій.

Зокрема, за підсумками трьох кварталів 2020 року порівняно з аналогічним періодом минулого року зафіксованого падіння капінвестицій у готельно-ресторанному бізнесі – 53%, транспорті – на 46%, сільському господарстві – 43%, промисловості – на 38%, торгівлі – 37% та будівництві – на 34%.

В цілому за 9 місяців 2020 року обсяг капітальних інвестицій в Україні зменшився у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 35,4% та становить 268 мільярдів гривень.

Читай у Google News!