Депутати в силах оборони

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

“Радикальна партія” має 22 військовослужбовці з-поміж 71 депутата, що складає 31% від загальної кількості депутатів рад, які досліджуються. 

“Свобода” повідомила, що 102 із 402 депутатів, які мають мандати у міських, обласних та районних радах, наразі проходять службу (25,6%). 

“Європейської солідарності”, то тут служать 13,7% місцевих депутатів рівня міських, обласних і районних рад (328 депутатів). У цієї партії найбільша кількість загиблих.

У “Пропозиції” на фронті перебуває 28 депутатів, що складає 11,1% від загальної кількості місцевих депутатів. 

 “УДАР” Віталія Кличка серед 120 місцевих налічує 10 депутатів, які проходять військову службу, що становить 8,3% від їхньої загальної кількості. 

У “Батьківщини” на цих рівнях місцевого самоврядування 1597 депутатів, і 103 із них проходять військову службу. У відсотковому співвідношенні з “Батьківщини” пішли на службу 6,4% депутатів місцевих рад.

У партії “За майбутнє” 48 депутатів перебуває на фронті, що складає 5,4% від загальної кількості депутатів рівня міських, обласних і районних рад.

Рух ЧЕСНО не отримав відповідь на звернення від політичної партії “Українська стратегія Гройсмана”. “Слуга народу” не надала дані Руху ЧЕСНО за 2023 рік. Партія влади, яку очолює народна депутатка Олена Шуляк, порадила змінити підхід у розрахунках і “належно використовувати кошти донорів”.

Джерело: Чесно

Читай у Google News!