“Деолігархізація від Зеленського”. АМКУ продовжує покривати олігархів та віддано охороняти їх вплив через телеканали – Загребельська

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ТСН вражає упередженістю

Наїлися президентської локшини про деолігархізацію? А тепер “велкам” у реальне життя та цинізм, з яким АМКУ продовжує покривати олігархів та віддано охороняти їх вплив, пише колишня державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

“АМКУ залишив без розгляду заяву ‘Гігабітна Мережа Ланет’ про те, що медіагрупи (МГ) Коломойського, Ахметова, Пінчука та Фірташа ‘доїдають’ провайдера за те, що він відмовився: ⁃ виключати зі своїх пакетів телеканал ‘Сонце’; ⁃ ставити ціну пакету для споживачів на рівні не нижчому, ніж вказують МГ (від 99 грн); ⁃ не хоче залишати в пакетах непопулярні канали МГ типу ‘Бігуді’ та інше примусово… І в цілому за те, що ‘Ланет’ наважується говорити вголос про те, як МГ олігархів тиснуть на телеринок, щоб зберігати свої рейтинги”, – написала Загребельська.

За її словами, всі чотири медіагрупи одночасно, достроково та безпідставно розірвали з ‘Ланетом’ договори, підтвердивши фактично в усних розмовах зазначені вище причини, але АМКУ заяви провайдера та долучених до неї скрінів переписок виявилося недостатньо навіть для початку розслідування.

“Ось і вся деолігархізація від Зеленського. Хайп, популізм, серіальні ролики. Він готовий вам обіцяти роками що завгодно. Казати те, що ви хочете чути. Подавати сотні фейкових законопроєктів. Все, аби не довелося нанести бодай незначну шкоду олігархічному укладу”, – підсумовує Загребельська.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news