“Де наше виробництво?”. Влада відверто змарнувала час для впровадження у війську ракет та ударних дронів – Омелян

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Омелян

Влада вже відверто змарнувала час для розробки і впровадження у війську ракет/ударних дронів середньої і великої дальності, і не треба забувати про майбутнє, яке набагато ближче, аніж здається. Про це написав ексміністр інфраструктури та боєць ЗСУ Володимир Омелян.

“Одночасно з роботою на майбутнє смертельно необхідно невідкладно перейти нарешті з улюбленого гаражного в потужне серійне виробництво дронів, радарів, ребів, куполів і рушниць проти дронів. Насправді, це все коштує копійки у порівнянні з вартістю втрат від дій ворога. І, ключове, збереже українське життя!” пише Омелян.

Як Україна авіаторів, космічних технологій, айтішників, винахідників досі не трансформована владою в єдине гігантське виробництво смертоносних надсучасних технологій – збагнути не можу, додав він.

“Дуже сподіваюся, що уряд України вже давно знайшов цю українську компанію і аналогічні їм. Оголосив призовий фонд в 40 млн грн + 5-річний контракт Міноборони з переможцем щодо впровадження і підтримання систем автоматичного управління боєм на базі штучного інтелекту з застосуванням усіх безпілотних засобів розвідки та ураження. Не яйцями ж єдиними…” іронізує Омелян.

“Чи це хтось спеціально так робить?! З чим перемагати будемо?Де наше виробництво?!” запитує ексміністр.

Читай у Google News!