ДБР розслідує “перевищення повноважень” українськими моряками – адвокат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державне бюро розслідувань розслідує “перевищення повноважень” українськими моряками з подачі агентів впливу росії, пише у своєму блозі на Українській правді керуючий партнер Адвокатського об’єднання “Головань і партнери” Ігор Головань.

“Буквально сьогодні з’явилися повідомлення, що рф, як умову повернення захоплених українських кораблів, вимагає визнання Україною дій українських моряків злочином і провокацією. Слідчі ДБР у повній злагоді з ФСБ розслідують міфічне “перевищення влади та службових повноважень” українськими військовослужбовцями з явною метою послабити позицію України на міжнародній арені, зокрема, у Міжнародному трибуналі з морського права”, – зазначив правозахисник.

Головань додав, що голова ДБР приховує правду щодо розслідування дій українських моряків.

На його думку, брехню свого начальника спростовує слідчій третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань Сергєєва А. С.

“У своєму клопотанні про призначення експертизи вона так і ставить питання:

Чи були допущені порушення військовослужбовцями, які виконували бойове завдання, Керівництвом ВМС ЗСУ при виконанні документів бойового управління зазначені у пункті 3.2 даного клопотання? Чи можуть знаходитись вказані порушення у причинному зв’язку до настання тяжких наслідків, які призвели до полону військовослужбовців ЗСУ, втрати озброєння та військової техніки?

Не варто і пояснювати, що військовослужбовці, які виконували бойове завдання – це українські моряки, які на той час, коли слідчий ДБР Сергєєва намагалася з’ясувати чи були ними допущені порушення, ще сиділи у російській в’язниці”, – наголошує адвокат.

Читай у Google News!