“Cлуга” Василевська-Смаглюк: Коронавірус – це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
"Cлуга" Василевська-Смаглюк: Коронавірус – це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок 1

Народна депутатка з партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що коронавірус – це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Про це вона заявила в ефірі одного із українських телеканалів.

“У нашій фракції поділилися депутати на два табори: одні вважають, що коронавірус – це справді загроза, а другі – що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії. Вважаю, що це маркетинговий хід, але, про всяк випадок, запаслася респіраторами. Купила 10 штук по 150 грн, щоб було”, – сказала Василевська-Смаглюк.

Вона додала: “Сьогодні була на засіданні Кабміну. Там жодного обговорення про загрозу коронавірусу немає. Тому з однієї сторони це заспокоює, а з другої – прочитала інтерв’ю Скалецької, де вона заявила, що українські лікарні самі мають забезпечити себе засобами захисту на випадок поширення коронавірусу в Україні. Знаючи про те, як зараз лікарні обмежені у фінансовому ресурсі, можемо лише здогадуватися про рівень забезпечення цими засобами захисту”.

За її словами, українська влада, як завжди, сподівається на ситуацію “а вдруг пронесёт”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket