“Cлуга” Василевська-Смаглюк: Коронавірус – це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Народна депутатка з партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк вважає, що коронавірус – це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Про це вона заявила в ефірі одного із українських телеканалів.

“У нашій фракції поділилися депутати на два табори: одні вважають, що коронавірус – це справді загроза, а другі – що це маркетинговий хід, щоб продати побільше масок. Я належу до другої категорії. Вважаю, що це маркетинговий хід, але, про всяк випадок, запаслася респіраторами. Купила 10 штук по 150 грн, щоб було”, – сказала Василевська-Смаглюк.

Вона додала: “Сьогодні була на засіданні Кабміну. Там жодного обговорення про загрозу коронавірусу немає. Тому з однієї сторони це заспокоює, а з другої – прочитала інтерв’ю Скалецької, де вона заявила, що українські лікарні самі мають забезпечити себе засобами захисту на випадок поширення коронавірусу в Україні. Знаючи про те, як зараз лікарні обмежені у фінансовому ресурсі, можемо лише здогадуватися про рівень забезпечення цими засобами захисту”.

За її словами, українська влада, як завжди, сподівається на ситуацію “а вдруг пронесёт”.

Читай у Google News!