Чи буде “отвєт”? Зеленський проігнорував запити щодо фінансових оборудок в Pandora Papers

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Pandora Papers

Три місяці журналісти намагалися отримати відповіді на запитання щодо офшорів Зеленського і “Кварталу 95”, але марно. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Анна Бабінець.

“Отвєта не будєт”, – написав за кілька днів до публікації фільму про офшори прессекретар Зеленського нашій журналістці Elena Loginova. Вона уже три місяці добивалася інтерв’ю з президентом щодо його офшорів. Разом з колегами з Guardian, BBC та The Washington Post ми написали 3 сторінки питань щодо офшорів Зеленського та “Кварталу 95″ – з найдрібнішими деталями наших знахідок”, – розповіла журналістка.

За її словами, краще зібратися з думками і все-таки пояснити і історію з дивідендами, і 40 мільйонів від Коломойського, і нерухомість “кварталівців” у Великобританії.

На відміну від України, в Чехії розпочинають слідство проти прем’єра через публікацію Pandora Papers
“Він та його команда проігнорували і українських, і іноземних журналістів. Тепер фото українського президента на перших шпальтах головних видань світу”, – констатує Бабінець. Вона зауважила, що популярність фільму “Слідства. Інфо” свідчить про зацікавленість українців щодо цього питання.

Бабінець переконана, що з огляду на резонанс цього розслідування Зеленському доведеться прокоментувати фільм та дати пояснення щодо низки фактів, які оприлюднили журналісти.

Читай у Google News!