Чорновол: ДБР відмовляється порушувати справи проти Портнова

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Екснардеп Тетяна Чорновол звернулася до суду з проханням зобов’язати Державне бюро розслідувань відкрити за її заявами кримінальні провадження щодо колишнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова. Про це повідомили у пресслужбі партії “Європейська солідарність”.

“Державне бюро розслідувань відмовляється порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова, причому абсолютно ігноруючи заявників і ігноруючи будь-які заяви в порушення Кримінального процесуального кодексу”, – заявила Чорновол.

За її словами, незважаючи на те, що 3 вересня вона внесла дві заяви про порушення кримінальної справи проти Портнова, і Кримінальний процесуальний кодекс України вимагає, щоб впродовж 24 годин ці заяви були зареєстровані, внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР), вже минуло три доби і цього не зроблено.

“Це означає, що зараз керівництво ДБР порушує закон. Це означає, що вони зараз відмовляються порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова. Зараз я подаю в суд і буду примушувати ДБР внести мої заяви в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Вони не мали права мені відмовити за статтею Кримінального процесуального кодексу”, – наголосила Чорновол.

Як повідомлялось, Чорновол подала в ДБР заяву на Портнова.

Читай у Google News!