Червоний Хрест вирішує соціально-економічні проблеми окупантів – Гармаш

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
redd cross 1

Міжнародний Комітет Червоного Хреста, надаючи гуманітарну допомогу населенню тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, має наполягати на законному доступі до утримуваних найманців рф українським полоненим. Про це заявив представник Донецька у Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш.

“Червоний хрест і інші міжнародні гуманітарні організації, щороку возять в ОРДЛО десятки тисяч тонн вантажів, в яких зацікавлена окупаційна влада “республік”. Тобто, по суті, вони, вирішують соціально-економічні проблеми окупантів, та ще й роблять це з нашої території, де гинуть ті, в кого ці окупанти стріляють. Може, досить полегшувати росії вантаж її обов’язків із забезпечення соціально-економічних потреб населення окупованої нею території?

Або, як мінімум, може пора вимагати, щоб кожен такий конвой закінчувався відвідуванням МКЧХ наших полонених, причому по повному списку. Інакше, в чому ж гуманність? Якщо окупантам потрібні товари, то ми маємо моральне право вимагати в обмін на них хоча б доступ МКЧХ до наших полонених. Тим більше, що Україна теж є державою-донором і ООН і МКЧХ…”, – написав Гармаш.

Читай у Google News! google news