Через рішення суду на користь Коломойського Ощадбанк може не отримати компенсації від рф за втрати в Криму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
компенсації від рф

Державний Ощадбанк стурбований рішенням суду, яке може стати на заваді отриманню понад $1,3 млрд компенсації від рф за втрати в Криму.

“Ощадбанк вкрай стурбований ситуацією, що склалась навколо процедури виконання в Україні рішення Міжнародного комерційного арбітражу – Арбітражного трибуналу у справі за позовом Ощадбанку до Російської Федерації, відповідно до якого банку присуджено компенсацію більше 1,3 млрд доларів”, – повідомляє банк.

Приводом для цього стало прийняття Верховним Судом до розгляду апеляційної скарги ПрАТ “Фортуна” на ухвалу Київського апеляційного суду. Як наслідок, виконання рішення арбітражу на суму більше 1,3 млрд доларів США під загрозою зупинення. Ощадбанк, 100% акцій якого належить державі, у результаті неправомірних дій може втратити суму, що становить більше 200 млн грн.

Як відомо, після рішення Міжнародного комерційного арбітражу 18 компаній, які входили до так званої групи Приват [серед яких і ПрАТ Фортуна] у зв’язку з експропріацією їх нерухомості в Криму в червні 2015 року подали в Міжнародний арбітражний суд в Гаазі і виграли цю справу.

Таким чином між Ощадбанком та колишніми власниками ПриватБанку точиться за можливість стягнути майно “дочок” російських банків в Україні.

Читай у Google News!