Через неефективне управління Міноборони може не встигнути освоїти 15 млрд грн

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Міноборони

З року в рік у Міноборони виникає проблема з використанням бюджетних коштів. Станом на вересень на рахунках залишаються невикористані 7,8 млрд грн. Про це заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан на засіданні комітету Ради з питань національної безпеки, пише нардеп від “Голосу” Роман Костенко.

“Через неефективне управління в Міноборони на рахунку може залишитися майже 15 млрд гривень на кінець року. Наразі маємо невтішну ситуацію з використанням бюджетних коштів Міністерством оборони України. Ситуація така. За останні три роки спостерігається тенденція до збільшення суми невикористаних коштів за загальним та спеціальним фондами бюджету”, – повідомив нардеп.

“Цікаво тепер, як і на що МОУ спробують витратити таку суму коштів до кінця року, щоб вони не повернулися до бюджету?” – зазначає Костенко. 

Як повідомляється, за даними Рахункової палати, в 2018 році не використали 526 мільйонів гривень, у 2019-му – 1,347 мільярда гривень, у 2020-му – 1,649 мільярда гривень, за 8 місяців в 2021 року – 7,8 мільярда гривень. За прогнозами, в грудні ця сума може сягати 14,8 мільярда гривень.

Читай у Google News!