Чехія обмежила польоти авіакомпаній рф

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Низка російських авіакомпаній, зокрема російський національний авіаперевізник “Аерофлот”, заявили про анулювання значної частини рейсів до Чехії, повідомляє “Європейська правда”

“Попри те, що “Аерофлот” має всі технічні можливості для забезпечення рейсів, чеська авіаційна влада ухвалила рішення скасувати дозвіл на виконання рейсів”, – йдеться в повідомленні на сайті авіакомпанії. Причину такого рішення чеської влади в “Аерофлоті” не уточнили.

У зв’язку з цим російський перевізник скасував більшу частину рейсів за маршрутом москва-Прага-москва, запланованих на 2 липня. Водночас “Аерофлот” продовжить виконувати два рейси до Праги, якими можуть скористатися пасажири скасованих рейсів.

Також пасажири скасованих рейсів будуть перенаправлені на рейси інших авіакомпаній.

Окрім того, як повідомляє “Интерфакс”, чеська влада з 2 липня анулювала дозволи на рейси авіакомпанії “Победа” (“дочка” “Аерофлоту”) з Москви в Карлові Вари.

“Уральські авіалінії” повідомили, що на невизначений термін затримуються рейси Єкатеринбург-Прага і Жуковський-Прага та у зворотній бік з 2 липня. У компанії повідомили, що це сталося у зв’язку з рішенням авіаційної влади Чехії анулювати раніше видані дозволи на польоти.

Як повідомило джерело агентству “Интерфакс”, у Празі вирішили обмежити польоти російських авіакомпаній в Чехію, оскільки були незадоволені умовами за транссибірськими маршрутами для чеського національного перевізника.

Читай у Google News!