Це відео треба показувати тим, хто досі в Україну тягне русскій мір – Смолій

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
русскій мір

Страшне відео з убивством нашого Захисника бачив ще вчора ближче до вечора. На жаль, нічого дивного у діях окупантів. Це вбивці, людожери, людоненависники. У них немає нічого людського і ніколи не буде, пише політолог Андрій Смолій.

русскій мір

Тому я ніколи не визнаю ні «харошіх рускіх», ні «поганих рускіх». Для мене вони окупанти. Всі до одного. Це відео треба показувати тим, хто досі в Україну тягне русскій мір. Всяким РПЦшникам, медійникам, які досі «па рускі» і просто «любітєлям рускай культури». А ще деяким нашим громадянам, які досі вважають «культуру внє палітікі». Оцим показувати 100%. Хоча не знаю дійде. Дуже сумніваюсь.

Єдиний висновок з цього всього: ніякого русского міра в Україні бути не має. Ніде. Ніяких московських попів і московської секти. Ніякої московської музики си культури. Ніякого язика окупанта в публічному прості.

Все це пов‘язано, бо якби не наші ЗСУ, не наші Захисники, не наші волонтери, то окупанти робили б це по всій країні… А ми в свою чергу маємо дати бій окупантам всередині, які міцно засіли в багатьох сферах життя…

Редакція може не поділяти думку авторів розділу “Трибуна” і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Читай у Google News!