“Були якісь цікавіші теми”. ICTV і СТБ пояснили, чому не поспішали висвітлювати офшорний скандал Зеленського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
ТСН вражає упередженістю

Інтернет-видання detector.media звернулося до керівників інформаційного мовлення ICTV і СТБ з проханням пояснити відмову висвітлювати цю розслідування Pandora Papers, зокрема й офшорний скандал президента Зеленського.

Головна редакторка “Фактів” ICTV Олена Фроляк зазначила, що інформацію щодо розслідування Pandora Papers не було подано через відсутність іншої точки зору, крім розслідувачів.

“Ми не давали вчора, тому що жодної точки зору, крім дослідників, не було. Сьогодні є реакція Подоляка і ми про це спокійно розкажемо. До речі, так само вчинило Бі-бі-сі. Сьогодні ми про це розкажемо, дамо другу точку зору – є вже реакція з Офісу президента”, – пояснила вона.

Шефредактор новин на каналі СТБ Володимир Павлюк відповів, що було досить інших тем, цікавіших для висвітлення. “Інші редакції вирішили, що це гучне журналістське розслідування – ну, окей. Ми як інші повинні бути? Ви питаєте, чому редакція вирішила щось показувати, а щось не показувати – тому що вирішили показувати щось інше. Були якісь цікавіші теми, на нашу думку”, – сказав він.

Читай у Google News! google news
Читай у Google News! google news