Брехливе шаманство. В ПЦУ прокоментували фейкове знамення від Московського Патріархату щодо почорнілих хрестів у Лаврі

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Лаврі

З подачі представників так званого Московського Патріархату (РПЦвУ) тиражується новина про “знамення”, що нібито 12 березня на Трапезному храмі Лаври потемніли хрести. У ПЦУ пояснили, що хрести на Лаврі почорніли ще за часів, коли там заправляла московська церква. Про це написав Митрополит ПЦУ Євстратій Зоря.

“Брехливе шаманство замість православ’я. Це – вірування Павла Лебідя з прісними. З його подачі сьогодні тисячами розтиражували на своїх сторінках прихильники МП в Україні «новину» про «знамення», що нібито саме 12 березня на Трапезному храмі Лаври потемніли хрести. І пов’язує Павло це з богослужінням ПЦУ та діями держави. Тільки от факти свідчать протилежне”, – написав Зоря.

За його словами, на фото, зроблених 7 січня, видно, що хрести на трапезному храмі мали той самий вигляд, що і в березні. “Якщо пошукати в мережі, то можна побачити таких фото багато – якраз з тих часів, коли в Трапезному хазяйнував Павло та МП. Тобто вони полишили храм вже з потемнілими хрестами. Отже якщо і трактувати це як знак, то швидше як знак щодо служіння в Лаврі Павла і його однодумців”, – вважає Зоря.

Як повідомлялось, в РПЦвУ заявили, що “не намірені виселятися” з Лаври та попередили, що ще не починали молитися “усердно” [відео]

Читай у Google News!