ЗМІ: “Блогер проти щеплень” претендує на посаду заступника міністра охорони здоров’я

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Оновлення: У Міністерстві охорони здоров’я спростовують поширену інформацію у деяких ЗМІ щодо можливого призначення одеського блогера Сергія Діброва заступником міністра і запевняють, що цю кандидатуру не призначать на жодну посаду у відомстві.

“Ми вбачаємо в цьому проплачену фейкову компанію для того, щоб якимись людьми скомпроментувати міністерство і Прем’єр-міністра”, – повідомив радник міністра охорони здоров’я Дмитро Раїмов Укрінформу.


Блогер з Одеси Сергій Дібров, який є відомим представником руху “проти щеплень”, претендує на пост заступника міністра охорони здоров’я. Про це свідчить його декларація, оприлюднена в публічному реєстрі Національного агентства з питань запобігання корупції, повідомляють ЗМІ.

“Особисто я вважаю право на вільну відмову від щеплення одним із способів захисту права на життя. І будь-яке обмеження цього права – відповідно, обмеженням права на життя”, – написав він в Facebook.

https://www.facebook.com/sergiy.dibrov/posts/10218135178743543

Дібров також є одним із засновників “Групи 2 травня”, яка займалася паралельним розслідуванням подій 2 травня 2014 року в Одесі.

Читайте також: Верховний суд підтвердив обов’язковість вакцинації дітей – Супрун

Читай у Google News!