Бізнесмен звинувачує очільника СБУ в фальсифікації справ проти нього

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Бізнесмен, який займається сонячною енергетикою й утилізацією відходів, заявив, що СБУ веде слідчі дії у відношенні як мінімум 12 його юросіб за підозрою у фінансуванні тероризму. Про це у себе в Facebook написав український бізнесмен Ігор Тинний.

“Ось біля мене стос паперів, це десь півтори тисячі сторінок із п’яти тисяч сторінок. Це відповідь на запит, який мені надала Служба безпеки України щодо 11 юросіб. Ось такого типу запити, в яких нам, моїй фірмі інкримінують фінансування терористичної діяльності”, – сказав він у відеозверненні.

Тинний додав, що багато років допомагає українській армії, і показав грамоти та листи подяки від різних підрозділів ЗСУ.

“15 вантажівок різних, легковиків, швидких допомог передав на фронт. Прилади нічного бачення, квадрокоптери, тепловізори, побутові якісь речі. Чому раптом мене записують у терористи? Кого ви вважаєте терористом? А хто тоді наступний буде?” – питає бізнесмен.

Він вважає, що став жертвою особистої помсти з боку Івана Баканова.

“11 років тому або близько цього у пана Баканова і його сім’ї разом із його поплічниками на прізвище Бєляєв та Лазутін був бізнес, як вони вважали. Бізнес трошки злодійський. Вони за 5 копійок тримали в оренді ГЕС у Полтавській області. Платили за рік 5 або 6 тис. євро орендної плати. А я їх купив за 360 чи 370 тис. на аукціоні і вигнав їх як орендарів”, – розповів він.

Тинний сказав, що домагатиметься порушення проти Баканова кримінальної справи за зловживання службовим становищем.

Читай у Google News!