Біженці з Білорусі вимагають у Києва припинити дипломатичні відносини з їхньою країною

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Біженці з Білорусі

Припинити дипломатичні відносини з Білоруссю. Таку вимогу до офіційного Києва висунули білоруси, які втекли від силовиків Лукашенка до України. У Києві та інших містах влаштували вуличні акції вшанування пам’яті Віталія Шишова, передає 5.ua.

“Живе Білорусь” та “Герої не вмирають”, такі гасла скандували кілька сотень людей, більшість із них були загорнуті у біло-червоні білоруські прапори. Люди прийшли до білоруського посольства для того, щоб вшанувати пам’ять загиблого Віталія Шишова, а також наполягти на тому, щоб розслідування було ретельним.

Усі, хто був тут присутніми, попри те, що українські правоохоронці розглядають дві версії, зупиняються лише на одній. Усі чітко говорять, що це була спланована спецоперація білоруських спецслужб для того, щоб залякати білорусів, щоб вони не могли себе почувати безпечно в жодній країні світу. Вони це називають “терором на експорт”.

У неділю, 1 серпня, під час традиційної акції протесту на Майдані Незалежності деякі люди бачилися із Віталієм та наголошують, що він мав безліч планів, готував відеофільм для презентації до річниці президентських виборів, які відбулися у Білорусі 9 серпня минулого року, які не були визнані світом і з того часу почалися акції протесту.

Білоруські біженці звертаються до української влади з вимогою припинити дипломатичні взаємини, а також просять небайдужих українців прийти о 14:00 на Майдан Незалежності і о 18:00 до посольства Білорусі для того, щоб нагадати про всіх жертв режиму Лукашенка, а потому маршем піти до Майдану, де демонструватимуть фільм, який був останнім проєктом Віталій Шишова.

Читай у Google News!