Білорусь: Затриманих звозять до в’язниць, зникає мобільний інтернет, у Мінськ стягнули військову техніку

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Білорусь

Через переповнені слідчі ізолятори у білоруському місті Гродно затриманих протестувальників почали звозити до в’язниці у місті. Водночас у Мінську силовики стягують військову техніку напередодні нових акцій, запланованих на сьогоднішній вечір. Місцеві інформаційні ресурси також повідомляють про те, що у білоруських обласних центрах пропадає мобільний інтернет.

СІЗО Гродна переповнені

Через переповнені слідчі ізолятори в білоруському місті Гродно затриманих на протестах людей навіть звозять до великої в’язниці у місті, повідомив кореспондент телебачення “Бєлсат” Павел Мажейка, інформує polskieradio.pl.

“Всі в’язниці, всі слідчі ізолятори в Гродно переповнені. Затриманих людей навіть звозять до великої в’язниці у місті, що взагалі протизаконно. Але це свідчить про те, що затримань дуже-дуже багато”, – сказав він.

За словами журналіста, зараз правозахисники намагаються зібрати всі дані та зазначають, що це понад тисяча затриманих за час протистояння з правоохоронцями у Гродні.

У Мінськ військову стягують техніку

Як повідомляє Белсат, в центр Мінська стягують військову техніку. Сьогодні на 19:00 заплановані чергові акції протестів.

Як пише видання, на проспекті Мешерова була помічена військова машина на базі танка Т-64. Попереду машини розташований ківш, який можуть використовувати для очищення барикад демонстрантів.

Проблеми з мобільним інтернетом

Водночас відомий телеграм-канал NEXTA повідомляє, що у обласних центрах Білорусі спостерігаються проблеми з мобільним інтернетом.

Білорусь

“Читачі повідомляють, що у всіх обласних центрах країни цілком зник мобільний інтернет”, – інформує телеграм-канал.

За інформацією Euroradio, у центрі Мінська люди навіть не можуть отримати СМС повідомлення. “Мінськ, Брест, Гомель, Барановичі, Жлобін, Кобрин – мобільний Інтернет вимкнено” – пишуть читачі Нашої Ніви.

У лікарні потрапили вже понад 200 людей

За даними МОЗ Білорусі, після двох днів протестів в лікарні потрапили більше 200 осіб, пише tut.by.

“Усім громадянам, які постраждали під час несанкціонованих вуличних акцій, надано необхідну медичну допомогу в повному обсязі. В останні ва дні після несанкціонованих вуличних акцій в службу швидкої медичної допомоги та в лікарні звернулися громадяни з різними травмами. На сьогодні в стаціонарах республіки знаходяться на лікуванні трохи більше, ніж 200 осіб. Зокрема із забоями м’яких тканин, травмами кінцівок. Кілька людей були госпіталізовані з черепно-мозковими травмами, а також з травмами грудної клітини і живота. В основному травми легкого ступеня тяжкості. Кільком пацієнтам потрібні операції”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, одна людина загинула. Смерть наступила “до огляду лікарями швидкої медичної допомоги”.

Читай у Google News!