Бійці в Херсоні другий місяць не отримують бойові виплати – військовослужбовиця

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Херсон

Лінія фронту Херсонщини, крім частини островів та плавнів Херсону, офіційно не є зоною бойових дій. Тож бійці, які тут боронять Україну, не отримують бойових виплат. Про це заявила військовослужбовиця Ольга Герасименко.

“Коли в січні верхні шари командування вирішували, кому платити, а кому не варто, Херсонщину розділили “по Дніпру”: лівий берег – бойові, правий – ні. Не знаю, чим думали в цей момент в Міноборони, але факт є факт: вся лінія фронту Херсонщини опинилась поза зоною БД. За місяць одумались – і включили в “бойові території” частину островів і плавнів Херсону. За цей місяць тільки у нас на тих островах загинули двоє бійців – кількість поранених називати не буду”, – написала Герасименко.

“То плювок в обличчя, приміром, бойових медиків, що цілодобово чергують на точці евакуації. Груп вогневої підтримки, що стоять під обстрілами на березі і забезпечують вогонь прикриття. Літунів-дронщиків – наших очей і операторів “карального меча з неба”. Артилеристів, які змушують заткнутися ворожі ракетні установки, що насипають по наших на островах фосфором. Технарів-розвідників, що вилазять на самісінький нуль, аби зловити перехвати і зібрати цінні розвіддані. І ще купи інших дуже важливих фахівців, які щодня й щоночі під обстрілами в холоді і багнюці наближають Перемогу”, – пише військовослужбовиця.

Герасименко зазначила, що вважає таке рішення категорично несправедливим, та попросила про розголос. 

Читай у Google News!