Бекешкіна: Дебати це співбесіда на посаду президента

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Дебати кандидатів у Президенти є своєрідною “співбесідою” претендентів на цю посаду, і вони потрібні, щоб виборці могли добре обміркувати свою позицію. Таку думку висловила директор Фонду “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, повідомляється на сайті Фонду.

Зокрема, Бекешкіна вважає, що вибори Президента – це насамперед конкурс на вищу посаду в державі. Кандидати подають документи, представляють свої програми, а далі проходять співбесіду. “Співбесіда – це публічні дебати. А конкурсна комісія – це всі громадяни”, – йдеться у повідомленні.

“І от вони (громадяни) дивляться ці дебати і вирішують, хто, власне, придатний для того, щоб посісти цю посаду. Потрібні дебати! Дебати потрібні для того, щоб трошки включити голову. А якщо дебатів немає, то й немає для неї поживи, щоб вона включалася”, – вважає соціолог.

Це проблема і кандидатів, не лише суспільства, переконана експерт. Бо суспільство хоче знати, що собою являють кандидати. За даними “Демініціатив”, понад 70% українців вважають, що дебати потрібні і 40% готові їх дивитися. Потреба є, але задоволення цієї потреби слабке, вважає вона.

Читай у Google News!