Байден навряд чи приїде на день Незалежності та на установчий саміт “Кримської платформи” – дипломат

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
us ua

Президент США Джозеф Байден навряд чи приїде на святкування 30-річчя Незалежності України та на установчий саміт “Кримської платформи”. Про це з посиланням на свої джерела у Вашингтоні повідомив надзвичайний і повноважний посол України в США у 2015-2019 роках Валерій Чалий, передає prm.ua.

“В принципі, є певне занепокоєння в послідовності наших дій. І так, як я зрозумів поки що, скажу так, сподіватися на сьогодні на приїзд президента Сполучених Штатів на “Кримську платформу” і під час святкування 30 років незалежності… Ми би дуже хотіли. Але те, що я почув у Вашингтоні, шанси мінімальні. Для цього треба зробити багато зусиль, показавши свою послідовність. І те, що у нас розкручується це питання від влади, що ми чекаємо Джозефа Байдена, ми чекаємо, що приїде президент США, – я думаю, що це погана лінія. Не треба розкручувати завищені очікування, які на 90% не збудуться”, – заявив він.

“Мені здається, що останнім часом якось заяв багато, а дії розходяться з заявами. І американські партнери це помічають. З іншого боку, вони, в принципі, підтримують багато речей, які ми на себе взяли в реформах, і президент Зеленський, часто акцентуючи на цьому, просто забуває про інший пласт проблем і питань, які американці записують дуже чітко собі”, – додав дипломат.

Читай у Google News! google news