Антикорупційна рада Зеленського не збирається вже понад рік – Statewatch

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Антикорупційна рада Зеленського

Національна рада з питань антикорупційної політики, яку очолив президент Володимир Зеленський, не збиралася з липня 2019 року. Зокрема у травні стало відомо, що Національна антикорупційна рада фактично не працює, повідомляє statewatch.org.ua.

“За інформацією наданою Директоратом з питань юстиції та правоохоронної діяльності ОПУ протягом запитуваного періоду засідань Національної ради з питань антикорупційної політики не проводилося”, – йдеться у відповіді Офісу президента.

Як відомо, в червні 2020 року відбулися кадрові зміни в антикорупційній Нацраді. Зеленський самостійно очолив раду і ввів туди очільника МВС Арсена Авакова, главу СБУ Івана Баканова, секретаря РНБО Олексія Данілова, керівницю Офісу генпрокурора Ірину Венедіктову (за згодою), керівника Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова, спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова та першого віцеспікера Руслана Стефанчука (за згодою), очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького (за згодою) та інших.

Читай у Google News!