Американські патрульні катери передадуть ВМСУ з бойовими модулями

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Американські патрульні катери

Патрульні катери «Айленд», які США передадуть ВМСУ наступного року, надійдуть з бойовими модулями та встановленими на борту корабельними системами американського виробництва, передає ukrmilitary.com.

Про це повідомив начальник управління кораблебудування Командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Василь Радчук.

За умовами чинного контракту щодо постачання серії патрульних катерів класу «Айленд» для забезпечення потреб національних Військово-Морських Сил, ми вже отримали два катери «Старобільськ» і «Слов’янськ» ще минулого року. Наразі у місті Балтимор в США завершується процес технічного відновлення ще трьох катерів цього проєкту, які надійдуть до складу флоту наступного року.

За словами офіцера рішення щодо додаткового посилення їхніх бойових спроможностей вже ухвалено. Визначено американські підприємства-підрядники, які мають забезпечити ці катери додатковим озброєнням, обладнанням та технічними засобами. Є висока ймовірність, що катери надійдуть до України вже з бойовими модулями та встановленими на борту корабельними системами американського виробництва.

Наступні американські катери також можуть оснастити ракетними комплексами малої дальності, що розглядаються як варіант озброєння інших американських катерів що отримає Україна Mark VI. Йдеться про малогабаритні протикорабельні ракети типу ВGM-176В Griffin. Крім того, це вимагатиме встановлення систем управління та наведення ракет на цілі.

Читай у Google News!