Активісти в [петиції] вимагають вказувати справжніх замовників та інвесторів “Великого будівництва”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
at the expense of taxpayers

Громадська організація “Ціна держави” ініціювала петицію, щоб зобов’язати органи державної влади та органи місцевого самоуправління на усіх інформаційних матеріалах про використання бюджетних коштів в обов’язковому порядку вказувати фразу “за кошти платників податків”.

“Влада повинна, в першу чергу, дякувати платникам податків за можливість будувати/ремонтувати дороги, зводити мости, відновлювати пам’ятки архітектури тощо, а не перетворювати наші гроші на інструмент для власного піару”, – йдеться у повідомленні.

“Робота, яку чиновники і депутати повинні виконувати у щоденному режимі (будівництво доріг, об’єктів соціального призначення тощо) відповідно до умов наймання роботодавцями (тобто виборцями), представляється як особисте досягнення окремо взятих людей. Водночас не вказується, чиїм коштом виконуються роботи, що може створювати у людей хибне враження про джерела походження коштів на створення тих чи тих інфраструктурних об’єктів або об’єктів соціального значення”, – зауважили в петиції.

Треба сказати, що вимога охоплює і об’єкти, створені за позичені кошти. Розмір напису “за кошти платників податків” повинен становити не менш як 25% площі рекламного банера.

Читай у Google News! google news